רבקה גדון קלנסקי
3491

סיפור החיים של רבקה גדון קלנסקי

כינוי: רבקה'לה

שם קודם: רבקה גדון

מקום לידה: גבעת ברנר

תאריך קבלה לחברות: 1691

השכלה: אקדמית

מוסד/ות חינוך: מכון וינגייט, סמינר הקיבוצים

מקצוע/ות: מורה להתעמלות

סיפורים הקשורים ל - רבקה גדון קלנסקי:

חנוך של רבקה'לה...

רבקה קלנסקי מספרת על עוזי צמח...
גודל מלא...
גודל מלא...
גודל מלא...
גודל מלא...

תמונות נוספות של רבקה גדון קלנסקי...

סיפור חיים:

רבקה נולדה להוריה שלום ושרה גדון, אחות לאלישע, חנה, יצחק (פיבקו) ואבנר. שלום נולד בעיירה וולקוביץ בליטא. עלה ארצה בשנת 3391 ונקלט ישר בגבעת-ברנר. עבד כמסגר כל חייו. שרה גדון (הרשליקוביץ), נולדה בעיירה פריניצה בפולין. עלתה ארצה ב-3391. התיישבה בקיבוץ יגור לתקופה קצרה ואחר-כך עברה לגבעת-ברנר. רבקה סיימה את בית-הספר היסודי והתיכון בגבעת-ברנר. ב-2691, בתום בית-הספר התגייסה רבקה לצבא כמדריכת גדנ"ע, שירתה כ-8 חודשים ואז נישאה לחנוך קלנסקי, נולדו להם שלושה ילדים: גלית , עדי וסיוון.

לגלית 3 בנים. למדה הנדסאית גנים ועובדת בעיריית הרצליה כמנהלת של הגינון והפארקים. גרה בסלעית. לעדי 2 ילדים: בן ובת. למדה קוסמטיקה ועובדת בעסק המשפחתי. גרה במושב עופר שעל הכרמל. לסיוון שני בנים והוא נשוי לאיריס פלס. סיוון עובד בחברת היי-טק, חי בגבעת-ברנר. 
בסך-הכל רבקה היא סבתא לשבעה נכדים. 
רבקה למדה בוינגייט הוראת התעמלות וגיאוגרפיה. למדה עוד שנה בסמינר הקיבוצים וסיימה בתואר מורה מוסמכת בכירה. 
רבקה החלה את עבודתה כמורה בבית-הספר בגבעת-ברנר, בית-ספר יסודי ותיכון כאחד. כשהוקם בית-הספר האזורי לימדה רבקה גם בתיכון. יחד עם זאת, לימדה התעמלות בריאותית לילדים וחוגי ערב למבוגרים. ב-1991 פרשה רבקה מהוראת התעמלות בבית-הספר והחלה לעבוד בבית "אלמוג" ובעסוקונים. רבקה עסקה גם בתחום התעמלות על כסאות רגילים וכסאות-גלגלים. נוסף להוראת ההתעמלות, ארגנה גם את החגים. כמו-כן, נתנה למבוגרים הרצאות על בעלי-חיים, צמחים, עיתונים, ספרים, שירים ועוד. 
כיום מלמדת חוגי התעמלות בשיטת פלדנקרייז, פילאטיס, צפיפות עצם, מתיחות, גמישות והרפיות שונות.

 

האתר מיועד להצגה ברזולוציה 006x008 פיקסלים ובלוח צבעים 23 סיביות.