אלעד שילה
2791-2991

סיפור החיים של אלעד שילה

מקום לידה: גבעת ברנר

השכלה: תיכונית

מוסד/ות חינוך: ב"ס איזורי 'ברנר'

סיפורים הקשורים ל - אלעד שילה:

טורניר הבנים 8002...

נזכור את הנופלים במערכות ישראל ...

קיצור תולדות הכדורמים בגבעת ברנר - הסוף...

טורניר הבנים 2102 הגיעו התמונות...
גודל מלא...
גודל מלא...
גודל מלא...
גודל מלא...

תמונות נוספות של אלעד שילה...

סיפור חיים:
אלעד נולד בגבעת ברנר בשנת 2791 לשאול ועדה שילה. עברה עליו ילדות מאושרת והוריו זכו לגדלו בביתם החם בתקופה בה עבר הקיבוץ ללינה משפחתית. שלא כמו רוב בני גילו, אהב אלעד את בית הספר ועל תקופה זו מספרת שני: "בבית הספר תמיד היינו מעתיקים ממנו, הסיכומים אצלו היו לעניין. הוא אהב מאד את האווירה של בית הספר, המורות אהבו אותו".
ומוסיפה המורה שלו מכיתה ז': "אני זוכרת את החיוך המקסים, היכולת להביע דברים בצורה בוגרת והכוח לעמוד על דעתו גם אם עמד בודד מול קבוצה גדולה". אלעד היה ספורטאי מצטיין. מגיל צעיר נכבש למשחק הכדורמים. בריכת השחיה היתה לביתו השני, וההישגים לא אחרו לבוא. הוא סחף את חבריו לקבוצת הנוער להתמיד ולהתאמן והם הגיעו להישגים נאים. דוד סגל, מלווה קבוצות הכדורמים מספר: "הוא שיחק בתפקיד חלוץ, והיה מבקיע את רוב השערים במשחקים בצורה מתוחכמת, תאווה לעיניים. על אף התבלטותו, נשאר תמיד שקט וצנוע". יגאל בך, המורה שלו לחינוך גופני הוסיף: " קו דומיננטי עובר כחוט השני באישיותו הקורנת והוא היכולת לשלב נועם הליכות וחיוך מאיר עם נחישות, דבקות במטרה ויכולת מנהיגות". אלעד עבר את בחינות הבגרות בהצטיינות. לפני שהתגייס נסע עם שניים מחבריו לטיול ביוון והותיר אחריו יומן מסע שכתבו בצוותא.
בנובמבר 0991 גוייס אלעד לצה"ל. בשל מגבלה רפואית לא יכול היה לשרת כחייל קרבי, אך אלעד שאף להגיע לשירות מעניין ומשמעותי, התנדב ליחידה מובחרת והתקבל אליה כסמל מבצעים.כעבור זמן נשלח לקורס קצינים וסיימו כחניך מצטיין. חברו יהודה מקורס הקצינים מספר: "בניגוד לכל המנהיגים האלו שבדרך כלל הקול שהם עושים הוא המוביל, אצל אלעד היה זה דווקא השקט. מנהיג. בניווטים תמיד סמכנו עליו ותמיד הגענו". אלעד חזר ליחידתו כקצין הדרכה. בחופשותיו הירבה לבלות עם חבריו בים ובטיולים ברחבי הארץ, אותה הכיר לאורכה ורוחבה. אלעד כתב מכתבים רבים, באחד מהם כתב לידידתו יעל בעקבות אסון שארע ביחידה: "פתאם אתה מבין עד כמה החיים ארעיים, עד כמה הכל זמני, הכל מתגמד ונעשה חסר חשיבות."
בנובמבר 2991 נהרג אלעד בתאונת אימונים בבסיס צאלים במהלך תרגול לפעולה מבצעית. עמו נהרגו עוד 4 חיילים מסיירת מטכ"ל. בין הסופדים על קברו היה עמיר לוי שאמר: "הוא היה כל מה שהורים, הבית הזה, הארץ הזאת ואת אדמה, יכולים לבקש". (מתוך ספר 'יזכור' של משרד הבטחון).

שאול שילה - במלאת 02 שנה לנפילת אלעד - נובמבר 2102
האתר מיועד להצגה ברזולוציה 006x008 פיקסלים ובלוח צבעים 23 סיביות.