אורי ברגמן
3591

סיפור החיים של אורי ברגמן

מקום לידה: גבעת ברנר

תאריך קבלה לחברות: 1791

השכלה: דוקטור לפילוסופיה

מוסד/ות חינוך: אוניברסיטת תל אביב

מקצוע/ות: מאמן שחיה, מורה ומרצה

סיפורים הקשורים ל - אורי ברגמן:

קיצור תולדות הכדורמים בגבעת ברנר 1...

עכשיו הסרט - 58 שנות ספורט בגבעת ברנר...

קיצור תולדות הספורט בגבעת ברנר...

טורניר הבנים 8002...

גבעת ברנר - אימפרית הספורט 7491-7791...

קיצור תולדות הכדורמים בגבעת ברנר 3...

מפגש חברת נירים חוגגת 06 שנה...
גודל מלא...
גודל מלא...
גודל מלא...
גודל מלא...

תמונות נוספות של אורי ברגמן...

סיפור חיים:
אורי, הבן השלישי בסדרת ה'בולים' של איטקה ויעקב נולד ב- 3591 בגבעת ברנר. אורי היה בין הילדים שחלו באותה שנה בשיתוק הילדים 'פוליו', אירוע מכונן אותו הוא נושא עד היום. כילד, לא ויתר על שום פעילות, וחרף מגבלתו הגופנית יצא עם בני גילו לטיולים ותחרויות ספורט. יחד עם בן כיתתו ראובן לפקוביץ, שגם 'סחב רגל', נטלו השניים חלק בכל אתגר פיזי. אורי היה בין כוכבי נבחרת הכדורמים של גבעת ברנר בליגת העל ובנבחרות הנוער. בחטיבה נודע אורי כאקורדיוניסט וכבמאי ה'גשש החיוור' וצלילי המזורקה שלו עדיין מתנגנים ברחבי השורות וטיינר.
ה'יחוס המשפחתי' הלא פשוט נתן לאורי אתגר נוסף, והוא היה לתלמיד המצטיין בכיתתו, וכל נסיונותיו של בן הכתה המשקיע, דודו שיק, לחלוף על פניו, רק הגבירו את המוטיבציה למצויינות.
עם כניסת ספורט הנכים לישראל, היה אורי לאלוף ישראל והעולם בשחית חתירה ופרפר והביא מדליות זהב מאולימפיאדות הנכים במונטריאול וממקומות אחרים.
יכולותיו הגבוהות בספורט ובלימודים הובילו אותו לאוניברסיטה שם השלים את הדוקטורט בפילוסופיה, תוך שהוא לא מוותר על פעילות הוראה וספורט ב'בית הלוחם' ובכל מקום בו צריך לתרום ולהשקיע. לאורך כל השנים שומר אורי על קשר אמיץ ונאמן עם בני המשפחה וחבריו בקיבוץ, לא מחמיץ שום אירוע תרבותי או ספורטיבי - בקיצור, איטקה ויעקב יכולים לנוח על משכבם בשלום ובגאווה!
האתר מיועד להצגה ברזולוציה 006x008 פיקסלים ובלוח צבעים 23 סיביות.