טלי אסטיון - המשך סיפור חיים1

תאריך: 9002

מקור המידע: אירית אסטיון

חברים הקשורים ל - טלי אסטיון - המשך סיפור חיים1:

אירית אסטיון...

טלי אסטיון...
גודל מלא...
גודל מלא...

תיאור הסיפור:
קיבלת תואר "העובדת המצטיינת במלון" והפרס - כרטיס זוגי להילטון בלונדון.
ומי היה בן הזוג המועדף לטיסה ?????  כמובן אני..  אחותך הנאמנה..
בילינו במלון כמו בנות מלוכה וחרשנו עם איריס ז"ל את לונדון לאורכה ורוחבה.
עשינו כייף אדיר!!  לאחר תקופה נוספת אני נסעתי ליפן ואותך שלחו ל'הילטון' קנייה כדי ללמד אותם לשפר את רמת  הקונדיטוריה בניירובי. צ'יק צ'ק שלחת מכתב  תובעני עם רשימת ציוד בסיסי שמתבקש במלון 5 כוכבים. לימדת אותם לאפות כהלכה..  וסוף סוף הבינו גם בקניה מה זו עוגה..ומי זאת טלי!!  לאחר מספר חודשים הגיע טלפון ליפן: "אחותי, יש מקום בסוויטה של המלון, בואי אלי לקניה". בקשתך לי היא פקודה... חרשנו וטיילנו בקנייה, טיול ספארי מדהים, מרחבים אדירים של טבע רגוע ומהמם  וכל יצור חי שהעז להראות בשטח , הונצח בצילומים המדהימים שלך.
סוף סוף הרגשתי שאנחנו חברות!! חזרנו לארץ וכשחצינו את שוק הכרמל עם רעמות השיער הג'ינג'יות שלנו בעלי הדוכנים היו צועקים לתדהמת כולם "נורית גלרון ויהודית רביץ הגיעו..."
היינו עומדות ברחוב בן יהודה בירושלים ומשגעות את כולם - אני הייתי מוכרת פרחים וחיות מ"פימו" ואת את אותו דבר ממרציפן... שנות השלושים כבר פקדו אותנו ובהפרש של שבועיים  את הכרת את אבי ואני את משה. בנקודת הזמן הזו, עוד לא ידענו שכל אחת הולכת לדרך אחרת.
אני התחתנתי, ואת תפקיד האמא לא שחררת. ניסית להנחות את חיינו בדרך חשיבתך.
כשאסף נולד, היית הכי שלמה ומאושרת עם מהלך חיים זה. חזרת לקיבוץ, למרחב המוכר לך,  עטופה בחברים ואהבה. גידלת ילד מקסים ומוכשר.  גאווה  ואושר אימהי  מלאו את חייך.(המשך)
האתר מיועד להצגה ברזולוציה 006x008 פיקסלים ובלוח צבעים 23 סיביות.