מי רצח את אביגייל - הסיפור המלא 22 - עדויות חברי הקיבוץ

תאריך: 0691

מקור המידע: מן העיתונות

חברים הקשורים ל - מי רצח את אביגייל - הסיפור המלא 22 - עדויות חברי הקיבוץ:

אביגיל סלומון...
גודל מלא...
גודל מלא...

תיאור הסיפור:


אולם שני האחים החשודים, בניגוד למקובל בישראל, החזיקו מעמד מול החקירה המשטרתית הממושכת. הם פשוט סרבו להעיד בפני חוקריהם, דבר המותר לפי החוק ומועיל מאד להגנה, אלא שנאשמי ישראל, אינם יודעים, בדרך כלל לעשותו. הם אמרו רק זאת:"איננו יודעים מי הרגה".
בשקט בלי לומר הרבה, אילצו האחים ומשפחתם העניפה שישבה בקיבוץ, אבל לא התערבה בין חבריו, את המשק לממן את הסניגוריה של עו"ד אלי פוגץ', לאחר מכן הסכימו לעזוב את המשק.
סלומון, שבילה זמן ממושך במעצר, שוחרר ועבר להרצליה, ביחד עם בנו, והמשפט נמשך בעצלתיים.
..אם יזוכה סלומון, מבלי שיצטרך לעלות על דוכן העדים, תשאר התעלומה ללא פתרון. במידה וימצאו בית המשפט אשם, או לפחות יביאוהו לידי כך שיהיה עליו לעלות על דוכן העדים ולספר על ליל המקרה, תתברר אולי הפרשה סוף סוף..

דבר 0691.01.11: התחדש משפט הרצח בגבעת ברנר  חברו לתא האסירים של ציון סלומון מעיד
במרכז הישיבה עמדה עדותו של אדם בעל עבר פלילי עשיר, שהתנדב לדבריו, לסייע למשטרה בפענוח מותה של אביגיל לפני שנתיים....
..לעד נאמר בפירוש: אנו מעוניינים אך ורק בגילוי האמת. אל תנסה שום דבר אחר, אלא לברר רק אם סלומון רצח או לא רצח את אשתו.
בהמשך עדותו סיפר האיש כיצד שמר סלומון על לשונו וסירב אפילו להזדהות בשמו...
"..סיפרתי לסלומון שאני פושע ותיק, בעל עבר עשיר בהופעות לפני בתי משפט, ויכול אני לייעץ לו בנוגע להגנתו, בתנאי שימסור לי את כל הפרטים" סיפר העד. אולם סלומון מסר לו רק פרטים עובדתיים על נסיבות הרצח, כפי שהועלו בחקירת המשטרה וכן אלו מחששותיו לגבי הוכחות נגדו, הנמצאות כביכול בידי המשטרה....כשהתחיל הסניגור לחקור את העד, טען האיש בתשובה לשאלה, שלא נפגש מעולם עם נציג התביעה א.פלפל ושעל עדותו לפני בית המשפט דובר רק במשטרה. "העד שלי משקר" קרא התובע בהזכירו לעד, כי נפגש איתו פעמים אחדות לצורך עדותו..
..באותה ישיבה העידה סגולית מז'אן, חברת גבעת ברנר כי ראתה את אביגיל בערב המקרה בבואה להשכיב את ילדה. בנימין שפירא, שעבד במאפיית הקיבוץ יחד עם ציון סלומון במשך 3 שנים, סיפר כי אותו לילה היה סלומון תורן בחדר האוכל. משה שיק, חשמלאי הקיבוץ, מסר כי השתתף בחיפושים אחר אביגיל וגילה את גוויתה בבאר. הגר סגל, ידידתה של אביגיל, שחזרה חודש קודם לפני המקרה מקנדה, סיפרה כי מאז שובה לא ביקרה אצלה אביגיל אף פעם אחת. כזכור, טען סלומון בשעתו, שכאשר בוששה אביגיל לחזור הביתה בליל הרצח, סבר כי הלכה לבקר אצל ידידתה הגר.   המשך המשפט היום. המשך 32

האתר מיועד להצגה ברזולוציה 006x008 פיקסלים ובלוח צבעים 23 סיביות.