מי רצח את אביגייל - הסיפור המלא 12- פוגטש מול המשטרה בשיחזור

תאריך: 0691

מקור המידע: מן העיתונות

חברים הקשורים ל - מי רצח את אביגייל - הסיפור המלא 12- פוגטש מול המשטרה בשיחזור:

אביגיל סלומון...

ציון סלומון...
גודל מלא...
גודל מלא...

תיאור הסיפור:

.. אחר כך כינס עורך הדין פוגטש את כל הנוכחים ליד עץ אקליפטוס עב גזע. "זהו העץ, רבותי, כאן, לידו, ישב כאילו הזוג והתעלס. הנה כאן עובר השביל בו עוברים אל חדר האוכל ובאים ממנו. לאורך השביל, מדי 02 מטר, תלוי פנס מאיר."
שיחזור ואור חדש. כוונתו של הסניגור היתה ברורה: העץ נמצא ממש ליד השביל הרחב, ההומה אדם בשעה בה היו ראובן עם אביגיל, לדבריו. ליד העץ עצמו ניצב בית מגורים.  אפילו הזוגות הצעירים של הקיבוץ שהתעלסותם אינה נחשבת לבגידה, העדיפו לבחור לעצמם מקומות שקטים וחבויים יותר, שעה שביקשו להתייחד. אם הסיפור נכון, תמוהה העובדה, שאביגיל לא חשה מפני עינם הפקוחה של חברי המשק אשר יכלו לראות בנקל ולספר לציון בעלה כי ראוה מתעלסת עם גבר זר, מתחת לאחד העצים, במרכז הקיבוץ..
..משחזר המשטרה הראשי, רב פקד שקמוני שקיבל את המשך ההדרכה הוביל את הקבוצה מן העץ אל הצריף הקרוב, בו נמצאה גוויתה חסרת החיים של אביגיל. המשחזר ביקש להוכיח כי הצריף מוגבה מעט מעל פני האדמה. לדעתו, כדי להרים גופה ולגרור אותה אל תוך הצריף דרושים היו לפחות שני אנשים. במשך זמן מה לא נשמעה אף מילה. השופטים היו שקועים במחשבות, מודדים את מה שהודגם לפניהם...
..ציון שמר על קור רוחו גם שעה שהמכוניות ניגשו עד לפתח הבית, לא התרגש. הוא התבונן בדירתו במבט אדיש, לא הוציא הגה מפיו. מבטו חסר הבעה חלף על פני השכנים, שיצאו אל המרפסת, כאילו לטאטא, וסקרו בתאווה, מזוויות עיניהם, את המתרחש על השביל שלפני הבית. הוא נראה באותו רגע כאדם זר לא רק לארועים עקובי הדמים שאירעו כאן–אלא אף למקום עצמו.

ידיעות אחרונות 0691.01.01 : עם התחדש משפט רצח יפהפיה מגבעת ברנר–הספינקס חוזר לספסל הנאשמים 
טובי החוקרים של המשטרה והתביעה לא הצליחו להתגבר על שתיקתו של הבעל–הנאשם, ציון סלומון
ציון סלומון, גבה קומה ובעל פני ספינקס, חוזר הבוקר אל ספסל הנאשמים בבית המשפט המחוזי בת"א, כנאשם בהריגת אשתו היפהפיה אביגיל, בקבוץ גבעת ברנר, לפני שנתיים.
על דוכן העדים יוצג, דגם של צריף עזוב, שהיה בקיבוץ גבעת ברנר ובובה ריאליסטית בדמות אישה חנוקה – אשת הנאשם. פניו של ציון סלומון, שלא גילו אותות התרגשות, שעה שראה את הבובה לראשונה, כשם שלא הראו סימני התרגשות כאשר הופיעה המשטרה למקום הרצח והראתה לו את דמותה של אשתו ההרוגה, ספק אם יביעו התרגשות כלשהי עתה. ציון סלומון, יליד הודו, יודע לשמור את רגשותיו, יהיו אשר יהיו, בליבו פנימה..
..החשודים האחרים – מחזר עירוני שהכיר את אביגיל בבית ההבראה של הקיבוץ, אשר בו היא עבדה, וסמל חיל האויר ממוצא הודי, שהיה מאהבה במשך פרק זמן ממושך – נעזבו ע"י המשטרה. הסמל מופיע ברשימת עדי התביעה. המשך 22

האתר מיועד להצגה ברזולוציה 006x008 פיקסלים ובלוח צבעים 23 סיביות.