מי רצח את אביגייל - הסיפור המלא 01- אביגיל אהובתי, מתוודה סמל חיל האוויר

תאריך: 9591

מקור המידע: מן העיתונות

חברים הקשורים ל - מי רצח את אביגייל - הסיפור המלא 01- אביגיל אהובתי, מתוודה סמל חיל האוויר:

אביגיל סלומון...
גודל מלא...
גודל מלא...
גודל מלא...
גודל מלא...

תיאור הסיפור:


הארץ 9591.2.62 : חשוד נוסף בפרשת אביגיל סלומון נחקר במשטרה
חשוד נוסף, חמישי במספר, מחברי גבעת ברנר ושאינו מבני העדה ההודית, הועבר אתמול על ידי המשטרה לחקירה במטה הארצי של המשטרה בתל אביב.
כפי שנודע אין לחשוד החמישי כל קשר למשפחתה של הנרצחת. חשוד זה מתגור סמוך לצריפון בו נתגלתה אביגיל סלמון ללא רוח חיים. העובדה שהניעה את חוקרי המשטרה לעצרו היא התנהגותו המוזרה ותשובותיו המתחמקות לחוקרים. על אף החקירה האינטנסיבית המתנהלת נגד בני משפחתה של הנרצחת החליטו החוקרים לנות גם לאפיק זה מתוך הנחה שהחשוד החדש יודע דברים מסויימים שאינו מוכן לגלות למשטרה.

'העולם הזה' 9591.3.81 : אביגיל היתה אהובתי! מאת מאיר ראובן
לו רק יכולתי להחזיר את הגלגל אחורנית. הלואי שלא הייתי מכיר את אביגיל סלומון. הכרתי אותה מכיוון שהיתה קרובת משפחה שלנו, בת הדוד של אשתי רבקה. שנה אחרי שעליתי לישראל הלכתי לקיבוץ גבעת ברנר. משפחת סלומון הגיעה אחרי, ב- 3591. לא הכרתי אותם יותר משהכרתי את יתר עולי הודו שבקיבוץ. אז גם הגיעה רבקה לגבעת ברנר יחד עם אחיה. הכרתי אותה שם ונישאנו ב- 4591.
הורי הגיעו גם כן לקיבוץ וכולנו יחד עזבנו את המקום שנה לאחר מכן, עברנו לבאר שבע. אני התגייסתי חזרה לצבא לאחר ששנה קודם סימתי את שירות החובה. מקום שירותי היה לא רחוק ממקום הקיבוץ.
אשתי גרה יחד עם הורי בנגב. אני הייתי בא ללון לעיתים קרובות אצל משפחת סלומון בגבעת ברנר. למעשה היתי בא לשם בכל ערב שהיה לי חופש. ג"ב היתה יותר קרובה מבאר שבע.
את הדירה בת שני חדרים בשיכון צבא קבע בצריפין קיבלתי רק בסוף 6591, ואז כבר לא יכולתי לבקר בקיבוץ לעיתים כל כך קרובות. כל אותו הזמן לא היה ביני לבין אביגיל שום דבר מלבד ידידות רגילה בין שני אנשים יוצאי אותה ארץ. הענין התחיל להיות רציני באחת השבתות לפני שנה.
אשתי ואני ובננו הקטן עזרא ביקרנו אצל משפחת סלומון. באנו לשם בליל שישי, וכשסדרו לנו את הלינה, יצא כך שאני ישנתי בדירה של ציון ואביגיל ואילו אשתי רבקה ישנה בדירתה של רחל, אחותו של ציון. חוץ מאתנוהיו שם גם אבא של רבקה וחבר שלנו שהצטרף לביקור.
כאשר כולם שכבו לישון, הבחנתי לאורה של המנורה שנשארה דולקת על הקיר ליד מיטת אביגיל וציון, שאביגיל מתבוננת בי ללא הרף. הסתכלתי בה גם אני אבל לא דיברנו אף מילה אחת, מפני שחששנו להעיר את יתר האנשים שהיו בחדר. ככה זה נמשך עד שתיים אחר חצות. אז ציון התעורר וכיבה את המנורה. המשך 11

האתר מיועד להצגה ברזולוציה 006x008 פיקסלים ובלוח צבעים 23 סיביות.