מי רצח את אביגיל - הסיפור המלא 4 - המשטרה מגיעה

תאריך: 9591

מקור המידע: מן העיתונות

חברים הקשורים ל - מי רצח את אביגיל - הסיפור המלא 4 - המשטרה מגיעה:

אביגיל סלומון...

ציון סלומון...
גודל מלא...
גודל מלא...

תיאור הסיפור:

'העולם הזה' 9591.1.41 : מי רצח את אביגיל?
מי רצח את אביגיל?שאלו עצמם השבוע למעלה מאלפיים תושביה של גבעת ברנר. מי רצח את אביגיל סלומון? שאלו עצמם טובי חוקריה של משטרת ישראל. מי רצח את אביגיל שאלו עצמם חובבי המסתורין בישראל.  כי מותה של אביגיל סלומון (92) אשה זעירת מימדים ובעלת יופי אקזוטי נדיר, היווה, שבוע לפני הרצחה, את תעלומת הרצח הגדולה ביותר בישראל. אביגיל, מיוצאי בני ישראל בהודו, התקבלה כחברה בקיבוץ ג"ב, הקיבוץ השני בגודלו בישראל, נמצאה ביום רביעי בשעות הצהריים, מוטלת בפישוק ידיים ורגליים בצריפון עזוב בפאתי השק, כשחיוך ענוג מרחף על פניה המתות. כי אביגיל סלומון, היתה מתה מזה 21 שעות. על צווארה הענוג נכרו בבירור סימניהן של אצבעות חונקות..
ד"ש מחייל זר. הראשון שהוזעק למקום, היה המשחזר הראשי של מטה המשטרה, מנשה שקמוני. הוא הרכיב על ראשו, נוסף למשקפיו עבות העדשה, מכשיר אופטי להגדלה, זחל בכל פינות הליפט המזוהם. שקמוני בחן כל זיז וכל מסמר שבלט מן הצריף. הוא הסתובב ימים שלמים בשבילי המשק, חקר כל מבוגר וילד שהיו עלולים לעזור בפענוח התעלומה שלא נראה בה אפילו רמז קל שבקלים להיאחז בו.
לאחר 3 ימי חקירה התוודה שקמוני, "אנחנו מחכים. מחכים שמישהו יבוא ויספר לנו על משהו". ואמנם בכל פעם היה מישהו מחברי הקיבוץ נזכר בפרט כלשהו ששכח לספר ושעלול לשפוך אור חדש על הפרשה. פעם היה זה חבר שראה כאילו אור בוקע מן הצריף באותו לילה, אחר סיפר כי כמה שבועות לפני המקרה, הביא ד"ש מחייל זר לאביגיל. חבר אחד אפילו ידע לגלות כי שמע באותו לילה גורלי צעקה חנוקה כשל פרה נחנקת, בוקעת מעבר הליפט העזוב.
השבוע, שבעה ימים לאחר הרצח, הגיעה המשטרה למסקנה, כי הרצח בוצע על ידי חבר קיבוץ. למעלה מ 0002 מתושביה של ג"ב יהיו חייבים להוכיח את האליבי שלהם בליל הרצח. אולי בצורה זו ימצא רוצחה של אביגיל.
המשך הסיפור 5

האתר מיועד להצגה ברזולוציה 006x008 פיקסלים ובלוח צבעים 23 סיביות.