רצח אביגיל

תאריך: 9591

מקור המידע: מהעיתונות

חברים הקשורים ל - רצח אביגיל:

ציון סלומון...

אביגיל סלומון...
גודל מלא...
גודל מלא...
גודל מלא...
גודל מלא...

תיאור הסיפור:

תעלומת רצח אביגיל - סיפור ב- 03 פרקים!
תקציר
'למרחב' 9591.1.9: נרצחה חברת גבעת ברנר
אביגיל סלומון, חברת משק גבעת ברנר ואם לשני ילדים, בת 82, נמצאה בצהרי יום ד' ללא רוח חיים על רצפת צריף בירכתי המשק. על צווארה של אביגיל נראו סימנים ברורים של חניקה. חוקרי המשטרה שהגיעו למשק, פתחו בחקירה מקיפה, אך לפי שעה לא נתגלו עקבות הרוצח ולא המניעים לו.
אביגיל סלומון, שחייתה עם בעלה במשק מאז 3591, עסקה לאחרונה בעבודות שירותים שונות, במטבח ההורים, בבית הבראה ועתה כמטפלת בבית ספר.
ביום ג' בערב השכיבה כדרכה את ילדיה, ולאחר מכן נעלמו עקבותיה. בעלה המתין באותו ערב לבואה לחדר האוכל ולאחר מכן בחדרם, אך אגב ציפייה נרדם. כשלמחרת בבוקר נוכח כי לא ישנה במיטתה, הודיע על כך לחברים, שהחלו לחפש אחריה.
בשעת הצהרים נמצאה גופת אביגיל בצריף מבודד, אשר שימש בשעתו כצריף מגורים ועמד עתה ריק מאדם. היא היתה שרועה על ריצפת החדר שעל צווארה סימני חניקה ברורים.
אביגיל סלומון הגיעה למשק יחד עם בעלה ושני בניהם, האחד בן 5 והשני בן 8, סמוך לעלייתם ארצה מהודו. עד מהרה הסתגלה לאווירה הישראלית בחברה ובחיי הקיבוץ. היא נתגלתה כאדם נוח, בעל סבר פנים חייכני ומקובלת על כל החברים. בגבעת ברנר נמצאים בני דודים של אביגיל, גיסה ואחותה, אליהם הצטרפה עם עלותה ארצה. מטעם המשטרה נמסר, כי החקירה נמשכת במלוא המרץ, אך לפי שעה לא נתגלו פרטים מסייעים. המשק משתף פעולה באופן הדוק עם קציני המשטרה שבמקום.
'על המשמר' 9591.1.9 : אשה נרצחה בגבעת ברנר, החקירה - לפני קיר אטום
האשה אביגיל סלומון, בת 92, מעולי הודו, נרצחה בחנק בליל יום ד' וגופתה נתגלתה אתמול בתוך ליפט מרופט ומפולש, במרחק 004 מטר מדירתה, כשהיא מוטלת פרקדן פשוקת ידים ורגליים. הבדיקה הפאתולוגית העלתה שלא בוצע בה מעשה אונס וכן לא נמצאו סימנים של האבקות&pilleh; בפעם האחרונה ראו את אביגיל בשעה 03:8 בערב בבית הילדים בהשכיבה את שני ילדיה: זהב בן ה- 8 ובצלאל בן ה- 5. בעלה, ציון, עבד באותה שעה במטבח בתורנות ןחיכה לשובה בשביל לסעוד יחד בארוחת הערב. כאשר לא באה סעד לבדו והלך לדירתו. בהיעדרה גם בצריף, חשב בעלה , שהיא הלכה לבקר את ידידתה הקרובה, הגר זרחי, שחזרה מחו"ל וטרם ראתה את פניה, ושכב לישון... (הספור המלא  1 )

עוד על הרצח התפרסם במאי 7002 בעיתון 'הארץ' - דליה קרפל

האתר מיועד להצגה ברזולוציה 006x008 פיקסלים ובלוח צבעים 23 סיביות.