אתר "סיפורי גבעת ברנר" מציג בתמונה ובמלל את סיפורה המרתק של קבוצת חלוצים קטנה שהגיעה לגבעת האבנים החשופה לפני למעלה מ - 07 שנה והקימה עליו קיבוץ לתפארת. למרבה המזל כבר מהימים הראשונים תיעדו החברים את המעשה החלוצי בצילומים וביומנים. אוהל ראשון על הגבעה, תינוק ראשון נולד, תלם ראשון נחרש בשדה, סדר פסח ובקיצור - כל מאורע הונצח ונשמר לדורות הבאים.

שנים רבות שכן החומר במדפי הארכיון ומעטים טרחו לראותו. מקימי האתר אספו את הסיפורים, סרקו את התמונות וחיברו שמות לפנים ותמונות לאירועים. התוצאה לפניכם.

השיטוט באתר הוא מאד ידידותי. כל שצריך הוא לרשום שם פרטי או משפחה, אירוע או מקום, ולהקליק 'חפש'!

מערכת האתר עשתה מאמץ רב בזיהוי התמונות וברישום הסיפורים אבל בשל כמות החומר העצומה עבודה רבה לפנינו ונשמח לקבל כל הערה, תיקון או תוספת.

מרבית החומר התקבל מהארכיון ומראיונות שנערכו עם חברים ואם מישהו נפגע מעובדה לא נכונה או תיאור מסולף, אנו מתנצלים מראש ומבקשים לשלוח לנו תיקונים למדור "תגובות והערות". למערכת אין אחריות על אמיתות החומר הנכתב.

סיפורי חיים רבים של חברים (שחלקם כבר נפטרו) עוד לא הוכנסו לאתר ועם הזמן נצרף גם אותם. גם תמונות מעניינות ופולקלור מקומי יתקבלו ברצון.

אתר "סיפורי גבעת ברנר" הוא מרתק בעיקר לבני גבעת ברנר לדורותיהם, אולם השילוב המבורך של מעשה חלוצי מופלא וסיפור אנושי יעניין כמעט כל אחד.
האתר מיועד להצגה ברזולוציה 006x008 פיקסלים ובלוח צבעים 23 סיביות.